סיוע בשיקום לאחר אירוע מוחי - Nuraid - חוות דעת של לקוחות
מפאת שיקולי אתיקה רפואית, איננו מפרסמים את שמם המלא של החולים ופרטים מזהים אודותיהם.


Abel, ילד בן 8 שבעקבות ניתוח לב, הגיע למצב של חוסר הכרה וחוסר תיפקוד נוירולוגי, טופל בנוראייד וכעבור ימים ספורים, חזרה הכרתו והחל לתפקד. הילד הגיע ארצה הודות לעמותת "הצל ליבו של ילד". הקישו למכתבה של העמותה.

א.ב בת 59 סבלה מאירוע דימומי (המורגי) בחודש מאי 2013 כשהתוצאה היא אפאזיה (קושי לדבר) ודיספאגיה( קושי בבליעה). למסגרת הטיפולים הרגילה, הוסף נוראייד .כיום מתפקדת עצמאית, מדברת כולל בטלפון בצורה ברורה וכן בולעת.
 
נ.ר בת 28 עברה תאונת דרכים ונפגעה בקרוטיס ( העורק המוביל דם למוח). כתוצאה מכך, נפגעה יכולת הדיבור וכן נוצרה המיפלגיה (שיתוק) חד צדדית. מטופלת בבית החולים ולטיפול הוסף נוראייד. כעבור חודש אחד של טיפול היא מדברת בצורה ברורה מאד והולכת אם כי לטענתה יש עדיין מקום לשיפור באשר לשטף הדיבור.

א.ב בן 56. שבץ המורגי לקראת סוף מרץ 2013 .תוך כדי אשפוז קיבל  Lacunar stroke. בעקבות מתן נוראייד חל שיפור יפה כבר משבוע ראשון לטיפול: קוגנטיבי ומוטורי דבר שהוביל לכך שיצא ממצב סיעודי והוא נשלח הביתה.השתמש בנוראייד למשך חודשיים.
ממצב של כסא גלגלים מתהלך בעצמו א"כ נעזר לעיתים בתמיכה.
מצב קוגניטיבי של "בלבול" שופר והוא כרגע במצב קוגניטיבי טוב.

י.י בת 48 אירוע של שבץ המורגי ואושפזה  עם פגיעה מוטורית, פגיעה בדיבור ופגיעה תחושתית. טופלה 3 חודשים בנוראייד וחל שיפור גדול בתנועה ובדיבור. כרגע עדיין עם בעייה תחושתית.

א.מ בת 50. עברה שבץ איסכמי, טופלה במשך חודש. חשה שיפור באופן שהיא עצמאית.

ד.ג. בן 60 .שבץ איסכמי ביולי 2013 שגרם לו לקוגניציה ירודה, קשיי דיבור, חולשה ברגל ושיתוק ביד ימין.
לאחר 3 חודשי טיפול , עדיין יד ימין מוגבלת אך שיפור רב בכל המדדים האחרים.

א.ו בן 38. לאחר דום לב. הרופא המטפל העריך ש"אין מה להפסיד" ורשם לו נוראייד לאחר שנותר מחוסר הכרה. המשפחה רכשה 3 חודשי טיפול והחולה מגיב טוב יותר לסביבה ויותר ערני.

ד.ג בן 63 . פגיעה קוגניטיבית ואפזיה . השתפר היטב לאחר 3 חודשי טיפול בנוראיידהן בקוגניציה והן בדיבור. שוקל להמשיך. מעקב לאחר 3 שנים, המשפחה מגדירה את מצבו כ"מצוין". בסך הכל נטל נוראייד למשך 5 חודשים.

כ.י בן 62. 4 חודשים מהאירוע . צד שמאל משותק, אפזיה. לאחר 3 חודשי טיפול, המצב המוטורי מצוין ומסוגל להוציא הברות מסוימות.

א.ל בן 67. לאחר שבץ המורגיהתחיל טיפול כאשר היד ורגל שמאל משותקים. כעבור חודשיים מדווח על תזוזת היד והליכה באמצעות הליכון.

ס.ה בת 67. שני אירועי שבץ במרחק חודשיים. התחילה בנוראייד שבועיים לאחר האירוע השני כאשר שרירי הפנים פגועים, עין אחת סגורה ושיתוק בצד שמאל. בתום חודש, שרירי הפנים חזרו לאיתנם, העין נפתחה אך עדיין יש שיתוק מוטורי. ממשיכים בטיפול.

ש.ס בת 66. שבץ איסכמי ולאחריו דימום מוחי. התוצאה: אפזיה ושיתוק מצד ימין. לאחר מספר ימי טיפול בנוראייד, מישירה מבט ומגיבה. המשפחה נאלצה להפסיק לאחר חודש אחד מחוסר תקציב.

ש.ג בת 80 . התחילה בנוראייד לאחר 5 חודשים מהאירוע כאשר צד שמאל פגוע וכן הפרעות ראייה. כבר לאחר 3 שבועות טיפול הראייה התחדדה. ממשיכים בטיפול.

א.ר בן 62. שבץ לפני 7 שנים. הפגיעה שנותרה: דיבור לקוי. לאחר חודש טיפול, חש שיפור . ממשיך בטיפול.

א.כ. בת 86. התחילה בטיפול שבועיים לאחר האירוע. יד ורגל שמאל פגועים. לא ראו שיפור לאחר חודשיים אך ממשיכים.
ב.ס בת 49. ימים ספורים לאחר השבץ, התחילה בטיפול, כאשר סובלת מבעיות ראייה וחולשה בצד שמאל. אחרי 3 שבועות לטיפול, מדווחים על מוטוריקה משופרת וכך גם שדה הראייה, אם כי עדיין השיפור אינו יציב וממשיכים.

א.ל בן 67. שבץ המורגי (דימומי).התחיל בטיפול כאשר יד ורגל שמאל משותקים. כעבור חודשיים מדווח על תזוזת היד והליכה באמצעות הליכון.

א.ה בת 32.  שיתוק מצד ימין. יש שיפור רב אבל עדיין חוסר תפקוד מלא בפרק ובאצבעות יד ימין.

כ.י בן 62 . היה מאושפז בבית חולים שיקומי אך שוחרר הביתה. לאחר חודשיים עם נוראייד יש שיפור מוטורי רב אבל עדיין קושי בדיבור.

ג.כ בן 59. סבל מהמיאנופסיה (ליקוי בשדה הראייה), בעיות ריכוז, מצב רוח ירוד וכבדות ביד ימין. כיום לאחר 3 חודשי טיפול, מתפקד טוב מאד, פעיל בעסקיו. התלונן על בעייה מסוימת אך על פי כל הידוע, אין לבעייה קשר עם השימוש בנוראייד.

גב' ק. בת 95. משתמשת מזה 3 חודשים. יש שיפור

נ.א בת 76. לאחר אירוע השבץ, היתה משותקת בכל הצד השמאלי של גופה. כיום בינתיים לאחר 2 חודשי טיפול כבר הולכת.

א.ל . שבץ המורגי. שיפור כבר לאחר 2 חודשי טיפול.

מ.י בת 65. לאחר שבץ איסכמי נותרה עם קושי בתנועה, בעיות שווי משקל, דיבור לקוי מעט  ותיפקוד ירוד של היד השמאלית. שיפור יפה לאחר חודש של טיפול.

נ.י. בן 30. אירוע מוחי ולאחריו פגיעה בצד ימין, מעט קשיים קוגניטיביים וירידה בדיבור. נוטל זה החודש השני יחד עם טיפולים פיזיוטרפיים שונים. ממשיך בטיפול ומשתפר.

ק.מ בת 68. פגיעה מוטורית בצד ימין וכן קשיי בליעה. כעבור 2 חודשי טיפול הולכת בעזרת מקל הליכה.

ר.ג בת 87. בעיה מוטורית וגם בעיית קוגניציה . החלה את החודש השני לטיפול.


 

השימוש בישראל מתרחב והולך ובכפוף לכך, ייכנסו עדויות נוספות.

(*) פרטי המטופלים שמורים במערכת

חוות דעת של לקוחות


אנו מכבדים את זכותם של החולים לפרטיות. עם זאת, רבים מהחולים נמצאים איתנו בקשר טלפוני במהלך חודשי הטיפול וגם לאחריו ומפרטים את מצבם ההתחלתי ואת השינוי שחל במהלך השימוש. אנו מתרשמים ששביעות הרצון מגיעה לכ- 70% מכלל המטופלים.
נשמח לשתף אתכם בגורמים המשפיעים על יתר הצלחה בטיפול.

03-9230851 

מחקרים מדעיים וקליניים הראו כי נוראייד מסייע
לחולי שבץ מוחי ואירוע מוחי בתהליך השיקום

 
 
3/7/16
אהובה שלום,

בחודש אוקטובר 2015עברתי אירוע מוחי עם פגיעה בצד השמאלי שלי כולל בעיה קשה בשדה הראיה שמאל.
הומלץ לי להשתמש בתרופה טבעית בשם NurAid.  בהתייעצות עם פרופסור רפי קרסו מבית חולים הלל יפה מיד רכשתי את התוסף הנ"ל לתקופה של 3 חודשים.
כיום אני רוצה לדווח על שיפור ניכר בראייה ובשדה הראייה.
ברצוני לציין כי חודשיים לאחר האירוע המוחי נבדקתי ע"י רופא עיניים בבית חולים ........ ( במקור מוזכר שם בית החולים). מסקנתו היתה שהנזק בראייה ובשדה הראייה הוא בלתי הפיך.
 
לפני מספר ימים עברתי שוב בדיקת ראייה ושדה ראייה והתשובה היתה חד משמעית. הרופא נדהם לראות כי קיים שיפור גבוה מאד בראייה ובשדה הראייה.
תודה מיוחדת לכל העמלים במלאכה ותודה מיוחדת לפרופסור רפי קרסו.
 
בברכה
מאיר ברכה
נוראייד מאושר ע"י משרד הבריאות כתוסף תזונה ללא התוויה רפואית
 
 
15/7/17

אהובה שלום,

שלום לך אהובה היקרה,

מכתב זה בא להודות לך על היחס הידידותי שגילית כלפיי השבוע.

מאחלת לך כל טוב

להשתמע

ישראלי פולה

 
12/3/18
אהובה, שלום רב.  
שמי אולה דהן, אנחנו רכשנו תרופת נוראיד לאמא שלי, שהיתה במצב של שיתוק כמעט מוחלט לאחר התפרצות ויראלית בלתי ידוע אשר גרמה לפגיעה במערכת החיסונית ולפגיעה חמורה במערכת העצבים המרכזית והיקפית וגם בתפקוד המוטורי. אנחנו רכשנו תרופת נוראיד בעקבות המלצת דוקטור פינקלשטיין מוולפסון. במשך חודש ראשון כמעט ולא חל שום שינוי במצב אימי, אך החל מחודש שני של טיפול תרופתי בנוראיד, מצבה של אימא השתפר פלאים . תוך חודשיים מרגע התחלת הטיפול בנוראיד, חל שיפור מוטורי ניכר אצל אימי, וממצב של שיתוק כמעט מוחלט היא הפכה לאישה שמסוגלת לנוע בכוחות עצמה. אנחנו מודים מקרב לב לכל האנשים שהיו מעורבים בתהליך השיקום לאחר אירוע מוחי של אימי, כגון: דוקטור פינקלשטיין, אהובה מלב פארם אשר נתנה לנו הסבר מעמיק ומקצועי ותמכה בנו נפשית לאורך כל הדרך, ולהדר מנובולוג, דרכה הזמנו את תרופת נוראיד.
תודה רבה !!!!!!!!